středa 2. října 2013

Kandidáti jsou čtyři

Na dnešním zasedání Akademického senátu byla po uzavření kandidátek ve 12:00 zveřejněna jména kandidátů na děkana. Celkem dorazily čtyři obálky a kandidáty jsou: 

Ing. arch. Dalibor Hlaváček, Ph.D.
prof. Ing. arch. Ladislav Lábus
PhDr. JUDr. Jiří Plos
prof. Ing. arch. Robert Votický

Veřejné představení kandidátů se koná 10. října 2013 od 17:30 v posluchárně Gočár v budově FA ČVUT. 

Během následujících dní se zde objeví podrobné životopisy, volební programy i další doplňující informace o jednotlivých kandidátech.

5 komentářů:

 1. Zajímavá kombinace... Kompletní kandidátky se už objevily na fb profilu studentské komory Senátu. Jejich podoba a náplň dle mého názoru 2x naprosto odpovídá jménu svého podavatele, 1x příjemně překvapila a od jedné jsem očekával po přečtení jména možná trochu víc. No uvidíme.
  Díky za přinášení informací!
  Marek Jedlinský

  OdpovědětVymazat
 2. Četl jsem CV a volební programy ze školního webu a opadl ze mně strach, že by FA mohl vést vyloženě špatný děkan - na každému kandidátovi jsem si našel něco, čím se mi zalíbil. A prezentace Roberta Votického mi vyrazila dech. Letmo přečtených 7 stránek mě přesvědčilo, abych chtěl za děkana člověka, o kterém jsem doteď vůbec nic nevěděl.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tomto blogu není možné komentovat anonymně. Prosím, doplňte Vaše jméno do dnešní půlnoci, v opačném případě budu nucen komentář smazat.

   Vymazat
 4. Prof. Roberta Votického navrhl sám nynější děkan Zdeněk Zavřel. Jak velká to bude výhoda či nevýhoda v rozhodování senátorů ... ?

  OdpovědětVymazat